O mnie

Fotograf Magda Chudzik

Jestem grafikiem komputerowym z zawodu, fotografem po godzinach, fanką dobrej publicystyki w wolnym czasie.

Lubię tworzyć i pracować kreatywnie. Fascynuje mnie minimalizm i forma w otaczającym mnie świecie, których poszukuję od początku swojej przygody z fotografią w 2010 roku. Naturalnie podążam za pięknem, które staram się zatrzymać w kadrze na dłużej, definiując je nieraz na nowo.

Na swoim koncie mam wiele nagród i wyróżnień w konkursach fotograficznych m.in. Międzynarodowym Biennale Krajobrazu w Kielcach (FIAP), Międzynarodowym Festiwalu Fotografii i Filmu Przyrodniczego „Sztuka Natury”, Olsztyńskich Mistrzostw Fotografii, Międzynarodowym Salonie Fotografii w Wojniczu (FIAP), Międzynarodowym Salonie Fotografii „Tylko jedno zdjęcie” (FIAP), Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym „Krajobrazy Świata” (FIAP), Krajowym Salonie Fotografii Artystycznej, International Photographer of the Year, Neutral Density Photography Awards, Tokyo International Foto Awards, The International Photography Awards.

W swoim dorobku mam 2 autorskie wystawy fotografii krajobrazowej „Magia chwili” oraz „Poranne cicho sza”. Byłam także uczestnikiem wielu wystaw zbiorowych prezentowanych w Polsce i zagranicą.

Fotografuję głównie na terenie południowej Polski, północnej Słowacji i wschodnich Czechach.

Jeśli jesteś wydawcą lub agencją, która poszukuje fotografii do projektów marketingowych albo po prostu szukasz idealnego zdjęcia do swojego biura lub salonu… sprawdź ofertę.

Spotkasz mnie także tutaj: FacebookInstagram, Twitter, Behance, Artlimited, 1x.