O mnie

Fotograf Magda Chudzik

Jestem grafikiem komputerowym z zawodu, fotografem po godzinach, fizykiem technicznym z wykształcenia, fanką nowych technologii i dobrej publicystyki w wolnym czasie.

Lubię tworzyć i pracować kreatywnie. Fascynuje mnie minimalizm i forma w otaczającym mnie świecie, których poszukuję od początku swojej przygody z fotografią w 2010 roku.

Na swoim koncie mam wiele nagród i wyróżnień w konkursach fotograficznych m.in. Międzynarodowym Biennale Krajobrazu w Kielcach (FIAP), Międzynarodowym Festiwalu Fotografii i Filmu Przyrodniczego „Sztuka Natury”, Olsztyńskich Mistrzostw Fotografii, Międzynarodowym Salonie Fotografii w Wojniczu (FIAP), Międzynarodowym Salonie Fotografii „Tylko jedno zdjęcie” (FIAP), Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym „Krajobrazy Świata” (FIAP), Krajowym Salonie Fotografii Artystycznej, International Photographer of the Year, Neutral Density Photography Awards.

W swoim dorobku mam także 2 autorskie wystawy fotografii krajobrazowej „Magia chwili” oraz „Poranne cicho sza”. Ponadto byłam uczestnikiem wielu wystaw zbiorowych prezentowanych w Polsce i zagranicą.

Fotografuję głównie na terenie południowej Polski, północnej Słowacji i wschodnich Czechach.

Jeśli jesteś wydawcą lub agencją, która poszukuje fotografii do projektów marketingowych albo po prostu szukasz idealnego zdjęcia do swojego biura lub salonu… sprawdź ofertę.

Spotkasz mnie także tutaj: FacebookInstagram, Twitter, Behance, Artlimited, 1x.